RK Bijeljina-RK Kotor Varos 31-26

U utakmici 3 kola prve lige Republike Srpske u rukometu zbog renoviranja sale u Bijeljini nasi rukometasi su bili domacini u Zvorniku i uspjeli da osvoje nova 3 boda.

Najefikasniji u ekipi Bijeljine je bio kapiten Petkovic Stefan sa 11 postignutih golova, Stevanovic 7, Marinkovic 5, Soja Vuk 4, Lontos Nenad 3, Buljugija 1.
U ekipi Kotor Varosi istakli su se Markovic sa 10 postignutih golova i Zaric sa 6.

Gostujuca ekipa je pruzila odlucan otpor tako da su na poluvremenu vodili 1 golom razlike 13:14.

U drugom poluvremenu su domaci igeaci zaigrali agilnije u odbrani i brze u napadu pa su na taj nacin uspjeli da slome otpor veoma dobre ekipe iz Kotor Varosi.

Ovom pobjedom, trecom u nizu igraci RK Bijeljina ostaju i dalje lider na tabeli.

Sledece 4 kolo izabranici trenera Zorana Perica docekuje ekipu RK Jedinstva iz Brckog.

Utakmica ce se igrati u Zvorniku ili Celicu, u zavisnosti u kojoj sali bude bio sloban termin.